İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat
Yeşil Bursa'nın Yeşil Projesi Maviden City 'de Bursa Osmangazi Hamitler’de hayat başlıyor.

Yeşil Bursa'nın Yeşil Projesi Maviden City 'de Bursa Osmangazi Hamitler’de hayat başlıyor.

İlan Açıklaması

Maviden Proje Hakkında

Maviden City

Maviden City projesi, Bursa’da hayata geçirilen konut projesidir. Yapımına Atış Yapı’nın üstlendiği projede toplam 158 daire bulunuyor. Osmangazi ilçesinde hayata geçirilen konut projesinde 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Dairelerin genişliği 92 ila 211 m² arasında değişiklik göstermektedir.

Atış Yapı tarafından Bursa Osmangazi'de yükselen Maviden City projesinde parseller halinde bloklandırılan 158' e yakın konut yer alıyor. Maviden City projesinde 2+1 daireler net 92 m² iken, 3+1 daireler 121 m² 4+1 dubleks daireler ise 182 ile 211 m² arasında değişiklik gösterecek şekilde düzenlendi.

Yeşil Bursa'nın Yeşil Projesi

Bursa'nın hızla değerlenen lokasyonlarından Osmangazi'de 14 dönüm arsa üzerinde yükselen proje toplam 15 bloktan meydana geliyor. Dikey mimarinin çevreyle uyum içinde tasarlandığı, yeşile daha çok yer açan özgün bir proje Bursa’da sizi bekliyor.

7/24 profesyonel güvenlik anlayışı ile korunan bu sitede huzurlu bir yaşama adım atacaksınız. Kentin karmaşasından uzak, Bursa'nın huzur dolu kent merkezinde yer alan proje sosyal imkanları hayatınıza sunuyor. Geniş bir alan üzerinde kurulan proje, bloklar arasında sıkışmayan, Bursa'nın doğasına uygun olarak yeşil alanlar içinde yükseliyor.

Geniş ve Ferah Daireler Maviden City’de

Her yaşam modeline uygun bir mimari anlayış ile tasarlanan Maviden City, ferah tasarımlı kat planları ile geniş yaşam alanları sunuyor. Şehrin en yüksek rakımlı bölgeleri arasında bulunan Hamitler, Bursa'nın son zamanlarda en çok değerlenen,  yeni konutlara ev sahipliği yapan ilçesidir.

Yeşil Bursa'nın ferah doğasına, ferah bir konut ekleniyor. Geniş salonu, büyük ferah odaları, nefes aldıran balkonları ve gün ışığının evin her bölgesini aydınlatan ferah mimarisi ile sizleri bekliyor. Her detayda en güzelinin düşünüldüğü konut projesinde hayallerinize çok yakınsınız.

Hamitler’in Yeni Yıldızı

Maviden City konut projesinde, yüzme havuzu, spor alanları, oyun parkları ile her yaş grubuna hitap edecek sosyal imkanlar yer alıyor. Osmangazi'nin yeşil doğasında, stresten uzak uzun yürüyüşlere çıkabilir veya tam donanımlı spor merkezinde hayalini kurduğunuz fit bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Bursa'nın eşsiz lokasyonunda yer alan proje, konumuyla mesafeleri yakınlaştırmayı, artılarıyla hayata ve yatırıma değer katmayı planlıyor. Bursa merkez ilçelerinden Osmangazi'nin Hamitler Mahallesi’nde yükselen proje, Hamitler’in yeni değeri olarak dikkat çekiyor.

Proje Özellikleri

* Merkezi Isıtma

* 24 Saat Güvenlik

* Fitness

* Asansör + Yük Asansörü

* Çocuk Parkı

* Isı Yalıtımı

* Kapalı Otopark

* ADSL Altyapısı

* Jeneratör

* Açık Otopark

KEYFİN GÜZELİ MAVİDEN

Uysal, dengeli, farklı, kıymetli, özgün, cömert, yaşanabilir, alışkanlık yaratıcı ve göz alıcı… Dünyanın iyiliği marka konutların mimarı Atış Yapı’nın yeni projesi MAVİDEN CITY ’de yükseliyor.

Dikey mimarinin çevreyle uyumlandığı, yeşile daha çok yer açan özgün bir proje tasarladık. Konumuyla mesafeleri yakınlaştıran, artılarıyla hayata ve yatırıma değer katan, yaşam standartlarını yükselten MAVİDEN CITY, Hamitler’in kalıcı simgesi olacak.


Kim geniş bir salonu, büyük ferah odaları, nefes aldıran balkonları, gün ışığının her noktaya ulaştığı aydınlık bir evi reddedebilir?

Herkes en güzeline sahip olmak ister oysa gerçeklerin sınırı vardır.

MAVİDEN CITY ile hayalleriniz gerçek oluyor.
MİMARİ ZARAFET, ÖZGÜN KONSEPT

Her Atış Yapı projesinin imzası haline gelen zarif mimari hatların
benzersizliğiyle taçlandırılan MAVİDEN CITY, toplam 15 blokta, 2+1, 3+1 normal
kat, 4+1 dubleks kat planlarına sahip 158 adet yaşam alanından oluşuyor.
Proje alanının en büyük bölümü ise yemyeşil bahçeniz. Oyun parklarıyla,
yürüyüş yollarıyla, otoparkıyla daima keyifli.

İlan Özellikleri

Güvenlik Özellikleri
 Konut Güvenliği
 Görüntülü İnterkom Sistemi
 24 Saat Güvenlik
 Çelik Kapı
 Güvenlikli Giriş
Sosyal İmkanlar
 Sosyal Tesisler
 Oyun Parkı
Spor Olanakları
 Fitness Salonu
 Yürüyüş Parkuru
Genel Özellikler
 Bahçe ve Park
 Asansör
 Kapalı Otopark
 Açık Otopark
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir